Powrot

4. Zlot Rocznicowy P.O.C.

Prawie 870 lat temu pojawili się tam pierwsi osadnicy.
Ponad 760 lat temu powstała tam warownia graniczna.
Prawie 500 lat temu powstał tam pierwszy targ.
Jak to miejsce wygląda dzisiaj?

Wszystkich chętnych zapraszamy na IV zlot Pajero Owners Club, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. Tegorocznym miejscem spotkania jest miasto Leśna w województwie dolnośląskim.Będziemy mieli możliwość zobaczenia najstarszego drzewa oraz najstarszej zawodowej elektrowni wodnej w Polsce, piątej co do wysokości zapory,legendarnego zamku o prawie ośmiuset letniej tradycji, tajemniczych, nigdy nie zbadanych sztolni powstałych w wyniku katorżniczej pracy więźniów obozu Gross Rosen oraz wielu, wielu innych turystycznych atrakcji.Wszystkie one otoczone są niesamowitą przyrodą- z jednej strony górami Pogórza Izerskiego, z drugiej wodami jeziora, pomiędzy którymi prowadzą przepiękne górskie drogi i ścieżki, o niekoniecznie najlepszej nawierzchni.

Termin: 7-9 czerwca 2013 r.
Miejsce: Leśna, woj. dolnośląskie
Baza noclegowa: http://czocha-camping.pl/

Plan ramowy Zlotu:
piątek, 7 czerwca przyjazd od godziny 14:0018:00-19:00 obiadokolacja, podczas której oficjalnie otworzymy zlot (przywitanie uczestników przez władze gminy), rozdanie roadbooków, przewodników itp.

sobota, 8 czerwca 9:00 śniadanie 10:00 rozpoczęcie dnia. Wyjazd w trasę z roadbookiem lub zwiedzanie punktów wg. autorskiego przewodnika lub pobyt na miejscu (rowery, kajaki itp)- co kto woli. Szczegóły ustalam, dokładne dane będą uzupełniane na bieżąco.
14:00-15:00 przyjazd do ośrodka, konkursy stacjonarna o puchar Burmistrza Leśnej ("test stewarda", prowadzenie po omacku z pilotem, alkogogle)- na wewnętrznym placu ośrodka 90mx40m)
19:00 ogniskoniedziela

9 czerwca 9:00 śniadanie10:00 zakończenie zlotu, rozdanie nagród

Cena podana niżej zawiera, dla jednej osoby:koszt noclegu (2 doby, z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę) koszt opracowania wszelkich materiałów drukowanych (przewodniki, roadbook itp.) koszt pełnego wyżywienia, obejmującego obiadokolację w piątek, śniadanie w sobotę, ognisko w sobotę, śniadanie w niedzielęopłatę klimatyczną

Cena za osobę: 240 zł Dzieci do lat 13: 160 zł (oczywiście za maluchy, które nie korzystają z miejsca do spania czy też posiłków nie ponosimy opłaty) Dodatkowo planowany jest, dla chętnych, rejs statkiem po Jeziorze Leśniańsko-Złotnickim, z widokiem od strony wody na zaporę oraz zamek. Rejs kosztuje 12 zł od osoby.

Dodatkowe informacje i zapisy: szyszkowa@pajero.org.pl, http://pajero.org.pl/index.php?id=forum&tx_mmforum_pi1[action]=list_post&tx_mmforum_pi1[tid]=883

Dyskusja dla klubowiczów: http://pajero.org.pl/index.php?id=forum&tx_mmforum_pi1[action]=list_post&tx_mmforum_pi1[tid]=766

Prosimy zapisane osoby o przekazanie 30% zaliczki. Jest to potrzebne do rezerwacji miejsca w ośrodku.

 

Aby dopełnić formalności muszę prosić wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie chęci uczestnictwa wpłatą zaliczki.

Numer konta: 

93 1140 2004 0000 3002 0209 5085

Kwota: 80 zł od osoby biorącej udział.

Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, nick oraz informacja za ile osób dokonywany jest przelew

Ww. kwota przeznaczona jest na rezerwację miejsc w ośrodku, w którym mamy nocleg.

Pozostała część będzie musiała zostać uregulowana najpóźniej w pierwszy dzień zlotu.

Jednocześnie informuję, że ostateczny termin zgłoszeń upływa 20 maja 2013 r.