Powrot

Użytkownik:

Hasło:

  zapamiętaj

zapomniałem hasło

Nie posiadasz jeszcze konta?
Kliknij tu, żeby się zarejestrować.

O nas

Powstanie Pajero Owners Club Polska to naturalna konsekwencja potrzeby integracji użytkowników jednej z najstarszych marek samochodów terenowych na świecie. Dla nas, członków P.O.C., korzystanie z wieloletniego doświadczenia Mitsubishi, w tworzeniu i budowaniu pojazdów, bądź co bądź zaawansowanych technologicznie, jest swego rodzaju nobilitacją. Manifestując swoje przywiązanie do marki, powstałej w Kraju Kwitnącej Wiśni chcemy z jednej strony podzielić się ze wszystkimi posiadaczami samochodów radością użytkowania tych właśnie pojazdów, z drugiej promować niezawodność i szerokie możliwości terenówek ze znakiem trzech diamentów. 

Duży nacisk kładziemy na relacje osobiste i propagowanie całkowicie legalnej i bezpiecznej turystyki samochodowej. W tym celu zdecydowaliśmy się na zakup samochodów 4x4. Mimo, że obecnie nie jest to może najpopularniejsza marka w szeroko rozumianej turystyce offroad'owej liczymy, że nasza działalność przyczyni się do jej lepszego poznania i rozpowszechnienia. To naprawdę dobre i wygodne auta, choć nie mają ciężkiego, pancernego wyglądu.

Naszym celem jest również umożliwienie właścicielom różnych modeli Pajero, L200 oraz innych aut turystycznych Mitsubishi korzystania ze wspólnej platformy informacyjnej. W dobie globalnej komputeryzacji i łatwego dostępu do sieci głównym miejscem wymiany doświadczeń staje się internet. W przypadku P.O.C. PL jest podobnie. My jednak nie ograniczamy się jedynie do wirtualnych kontaktów. Planujemy również wspólne wyjazdy, podróże, rajdy i imprezy integracyjne. Witryna internetowa stała się doskonałym miejsce do umieszczania informacji o naszych poczynaniach.

Tworząc klub, przyjęliśmy  zasadę ograniczonego oraz przemyślanego powiększania naszego grona. Proces rejestracji wymaga trochę wysiłku i częściowego uchylenia zasłony, skrywającej nasze osoby. Nie chcemy być bezimiennymi użytkownikami kolejnego forum sieciowego, gdzie każdy może wszystko, utożsamiamy się z niesioną przez nas ideą. Część działów jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, niektóre tylko dla zarejestrowanych klubowiczów.

Większość informacji znajdujących się na naszej stronie, jej wygląd, funkcjonalności i szata graficzna jest zasługą członków i przyjaciół klubu. Stanowimy grupę ludzi świadomych swoich wyborów i gotowych współdziałać w realizacji zamierzeń klubu, stąd nasze hasło "Swoją Drogą". Każdy z nas wnosi jakąś nową, oryginalną wartość do P.O.C. PL i chce się nią dzielić z innymi. Zgodnie z naszą dewizą, wspólnie prowadzimy różne projekty, nie rezygnując ze swojej drogi. Łączą nas "trzy diamenty" Mitsubishi, lecz każdy z nas zachowuje swoją indywidualność.

Chcemy dzielić się ideą podążania "swoją drogą" z każdym, świadomym swojego wyboru, użytkownikiem "terenówki", zarówno w turystyce, jak i w wyczynie. Nasi członkowie i przyjaciele udowodnili nie raz, w imprezach ogólnopolskich i światowych, że Mitsubishi, szczególnie Pajero, w niczym nie ustępuje innym popularnym markom samochodów terenowych i doskonale spisuje się na dalekich wyprawach jak i na rodzimych poligonach.

Zapraszamy wszystkich miłośników off-roadu i samochodów Mitsubishi do poznania nas bliżej. Organizujemy w ciągu roku, lub uczestniczymy, w wielu imprezach, ale o tym szczegółowo już w dziale " Przygoda" oraz na forum klubowym.

Do zobaczenia na szlaku!

 

.........................................................................................................................................................................

Kontakt

e-mail ogólny: kontakt(at)pajero.org.pl

e-mail sklepowy: sklep(at)pajero.org.pl

klubowy kanał skype: p.o.c.polska

strona klubowa na facebooku: Pajero Owners Club Polska on Facebook 

......................................................................................................................................................................... 

Konto klubowe

Monika Łukasiak

50102055581111184439000090

ul. Pruszkowska 12 m. 106

02-119 Warszawa